MyLidia Iwanowska-Szymańska

Tłumaczka, edukatorka, pisarka i opowiadaczka. Absolwentka Szkoły Mistrzów na UW. Mieszka i pisze w Jesówce. Twórczość: https://sklad15.pl/author/lidka/


Tomasz Mirecki

Filozof. Rano, zrezygnowany, szuka piękna. Wieczorem, zachwycony, dostrzega piękno głównie w literaturze. Ale w muzyce też. I obrazach. W architekturze mniej, ale też… Absolwent „Szkoły Mistrzów” na UW. Pracuje żeby pisać. Prowadzi stronę internetową fascinus.pl, na której pisze o tym, co jest fascynujące. Do Składu15 należy od samego początku i sam się z tej grupy nie wypisze. I już.
Twórczość: https://sklad15.pl/author/admin/


Sylwia Kukla

Pisze odkąd pamięta. Krótkie formy. Do szuflady. O miłości…
Dorosła i napisała powieść „Powiedz mi to jutro”. O miłości…
Dojrzała i z początkiem 2019 roku wydaje drugą książkę „Plateau”. O miłości…
Miłość dla Sylwii to temat rzeka. To studnia bez dna. To kalejdoskop emocji.
To nadzieja dla wszystkich na samorozwój. Bez wyjątku.
Twórczość: https://sklad15.pl/author/sylwia/


Katarzyna Pochmara-Balcer

Ukończyła filozofię, filologię węgierską oraz Szkołę Mistrzów na Wydziale Polonistyki UW. Pisze głównie prozę, choć i od tego robi wyjątki. By zarobić na życie, ogląda reklamy. Niebawem, nakładem wydawnictwa Nisza, ukaże się jej debiutancka powieść Lekcje kwitnienia.
Twórczość: https://sklad15.pl/author/kasia/


Magdalena Róża Skoczewska

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Psychoterapię w nurcie Psychologii Procesu w Portland, USA oraz Szkołę Mistrzów na Wydziale Polonistyki, Uniwersytetu Warszawskiego. Pisze prozę i poezję. Wstydzi się rozmawiać o literaturze, bo woli wyrażać się poprzez nią. Uchodzi za zarozumiałą i pompatyczną, bo taka jest. W czasie błąkania się myśli, ogląda designerskie projekty krzeseł, sadzi kwiatki, spaceruje z psami i medytuje. Dla zbalansowania swojego wybujałego ego, osiem godzin codziennie, pomaga ludziom w byciu szczęśliwszymi.
Twórczość: https://sklad15.pl/author/magda/


Ola Fudalej

(ur. 1989 r.) ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ze specjalizacją teatrologiczną. Pisze poezję lingwistyczną i prozę poetycką. W literaturze najbardziej interesuje ją eksperyment językowy i kontemplatywny charakter tekstu.
Twórczość: https://sklad15.pl/author/olo/


Paulina Adamczyk

Z wykształcenia historyk sztuki, pracujący w zawodzie. Oprócz pracy naukowo-badawczej i pisaniem artykułów, esejów o sztuce, zajmuję się również literaturą – jest autorką prozy (felietony, miniatury literackie), poezji oraz recenzji książkowych. Dotychczas jej teksty ukazywały się na łamach, m.in. „Arteonu”, „Twórczości”, „Migotań”, „Tekstualiów” oraz „Nowych Książek” i „Magazynu literackiego Książki”.
Twórczość: https://sklad15.pl/author/paulina/


Sławomir Łonisk

Zwykle chowa się za słowami innych. Lubi kadrować. W szumach szuka głosu. Bliskiego. Swojego.
Twórczość: https://sklad15.pl/author/slawek/